Utrudnienia na początku sezonu

logostowPrzed nami rozpoczęcie sezonu wędkarskiego 2024. Niestety ze względu na bardzo wysoki stan wody w jeziorze Ślepowron nie wszystkie stanowiska są dostępne w takim stopniu jak zwykle.

Zarząd Stowarzyszenia Wędkarskiego Ślepowron w Podolszu prosi wszystkich użytkowników łowiska o wstrzemięźliwość przed wjazdem na łowisko. Zanim to zrobicie sprawdźcie czy to jest w ogóle możliwe. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo własne wędkarzy, samochodów oraz nabrzeży jeziora i dróg dojazdowych.

W szczególności prosimy o niewjeżdżanie na stanowiska 1-20 usytuowane od zachodniej strony jeziora. Jest możliwość pozostawienia pojazdów w bezpiecznym miejscu przed nimi. Podobnie sytuacja wygląda na cyplu, który w dużej części jest pod wodą. Poniżej zdjęcie sprzed ostatniego przyboru. Proszę dodać na nim do lustra wody ok 5-6 centymetrów i będzie jasne skąd nasz apel.

wysoka woda.jpg